Nazywam się Marcelina Woźniak i jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuję się w Kosmetologii Medycznej i już na studiach odbywałam wiele staży i praktyk min.
w szpitalach w Poznaniu.  Realizowałam się w licznych kołach naukowych oraz byłam członkiem Samorządu Studenckiego na Uniwersytecie Medycznym.

Praca jest moją pasją, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach oraz kursach u doświadczonych kosmetologów, jak i lekarzy w całej Polsce.

med. Marci Beauty Clinic to miejsce w którym pomogę Ci w leczeniu problemów skórnych. Indywidualnie dobrane terapie zabiegowe są dla mnie kluczem do uzyskania idealnego efektu. Dlatego tak bardzo cenię sobie całościowe terapie łączone, które dają najlepsze rezultaty zabiegowe. Jestem fascynatką nowoczesnych zabiegów, o dużej skuteczności i małej inwazyjności. Interesuje się terapiami odmładzającymi i wspierającymi naturalne procesy odbudowy skóry oraz zabiegami eliminującymi wszelkie niedoskonałości cery. Posiadam dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych zarówno kosmetologicznych jak i z zakresu medycyny estetycznej – we współpracy z lekarzem. Moja szczególna pasja do zawodu jest priorytetem i przekłada się na jakość wykonywanej pracy oraz miłą atmosferę. Z pacjentami chętnie dzielę się poradami, wiedzą i swoim czasem. Lubię słuchać i rozmawiać.  Każdy wypracowany sukces zabiegowy daje mi ogromną radość i satysfakcje.

Dane kontaktowe

Email: kontakt@medmarci.pl